Darmowa dostawa już od: 299,00 zł
Bon Podarunkowy - Regulamin

 Regulamin wydawania i realizacji Bonu Podarunkowego.

 1. Firma Szkło-Krosno Grzegorz Urbanek ul. ul. Kazimierza Pużaka 12, 38-400 Krosno

  NIP: 6842277774 (zwana dalej Wydawcą) prowadząca sklep internetowy pod adresem: www.szklo-krosno.com.pl jest wydawcą Bonu Podarunkowego (zwany dalej Bonem).

 2. Nabycie Bonu jest możliwe wyłącznie na stronie internetowej www.szklo-krosno.com.pl

 3. Opłata za Bon przyjmowana jest wyłączenie z góry, nie wysyłamy Bonu za pobraniem.
 4. Wydanie Bonu nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. Dokument sprzedaży wydawany jest dopiero w momencie nabycia produktów.

 5. Wartości Bonów opublikowane są na stronie www.szklo-krosno.com.pl/pl/c/Bon-Podarunkowy/510

 6. Wydawca zobowiązuje się do wysłania do Nabywcy Bonu Podarunkowego w terminie 2 dni od daty zaksięgowania wpłaty

 7. Wydawca zobowiązuje się do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu za towary nabywane przez Użytkownika.

 8. Opłata za przesyłkę nie jest wliczona w wartość Bonu. Przekazanie Bonu odbywa się za pomocą "Listu Poleconego za potwierdzeniem odbioru" w kwocie 11zł lub osobiście w siedzibie firmy. Przewidywany czas dostawy według Regulaminu Poczty Polskiej to 48H od daty nadania. 

 9. Bon może zostać wykorzystany w okresie 6 miesięcy od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie bonu podarunkowego.

 10. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec sklepu szklo-krosno.com.pl z roszczeniami w tym zakresie.

 11. Bon Podarunkowy nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy.

 12. Bon prezentowy może być wykorzystany wyłącznie do nabycia towarów aktualnie dostępnych w sklepie internetowym pod adresem www.szklo-krosno.com.pl

 13. Każdy Bon posiada unikatowy kod upoważniający do jednorazowego zakupu towarów w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż niż wartość Bonu. Nadwyżkę można opłacić poprzez stronę internetową dostępnymi metodami płatności określonymi na stronie www.

 14. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.

 15. Bon realizowany jest po wpisaniu kodu w pole " Mam kupon rabatowy " na stronie zamówienia.

 16. Kod bonu należy zachować w tajemnicy, gdyż jego utrata lub ujawnienie może spowodować wykorzystanie go przez osoby nieupoważnione. Reklamacje związane ze zniszczeniem lub zgubieniem Bonu nie będą rozpatrywane.

 17. Reklamacje towarów zakupionych przy użyciu Bonu rozpatrywane będą przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną opisaną w Regulaminie Sklepu.

 18. Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Bonu. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu zwrotu towarów lub uznania reklamacji nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej. Kwota pozostanie do wykorzystania w formie nowo wystawionego Bonu Podarunkowego, który zostanie przesłany drogą mailową na adres wskazany przy rejestracji w serwisie.

 19. Zakup Bonu Podarunkowego przez Użytkownika oraz jego przedstawienie do realizacji przez Posiadacza Bonu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu przez Użytkownika i Posiadacza.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium